Co znaleźć można na portalu TFI-POLSKA?

Prezentowany serwis internetowy jest najnowszym, innowacyjnym portalem zawierającym bazę Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Nad tworzeniem naszego serwisu pracuje sztab specjalistów, znających się na tajnikach inwestowania, dobrze zorientowanych na rynku inwestycyjnym. Dzięki temu nasza strona stanowi zaawansowane źródło wiedzy dotyczącej działających w Polsce Towarzystw Inwestycyjnych.

Na łamach portalu prezentujemy regularnie wszelkie niezbędne informacje na temat działalności poszczególnych Towarzystw. Publikowane są aktualności i nowiny dotyczące TFI. Wśród aktualnych wiadomości znaleźć można informacje obejmujące ważne wydarzenia z działalności poszczególnych Towarzystw, takie jak powstawanie nowych funduszy w obrębach Towarzystw, przyznawanie nagród funduszom czy też rokowania na przyszłość konkretnych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Ponadto, serwis informuje o tym, jak dane fundusze w obecnym czasie prosperują. Potrzebując informacji dotyczących inwestowania i aktualnych działań w obrębach Towarzystw, zakładka „aktualności” będzie stanowić bogate źródło wiedzy na powyższe tematy. Prezentowane nowiny z życia TFI są zawsze świeże oraz bieżące. Osoby, które pragną podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi danej aktualności, mogą zostawić swój komentarz, dodając opinię pod danymi aktualnościami.

Nasza witryna stanowi ogromną bazę wiedzy odnośnie ogólnej działalności, historii funkcjonowania Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Prezentujemy przegląd najważniejszych Towarzystw, prosperujących w obrębie naszego kraju. Planujemy bliską współpracę z owymi Towarzystwami w celu osiągnięcia jak najlepszej kooperacji. W dziale „Przegląd TFI” znaleźć można wszelkie informacje na temat poszczególnych Towarzystw, takie jak struktura, cele działania, wzmianki o korzyściach płynących z oddania się w ręce danego Towarzystwa. Najważniejsze fakty z całościowej działalności danych Towarzystw również są szczegółowo opisane w tym dziale.

Poszukując siedziby danego Towarzystwa, bez problemu odnajdą Państwo jego lokalizację, dzięki bazie adresowej i kontaktowej każdego z opisywanych TFI. Ponadto usytuowanie danej firmy, można zlokalizować dzięki mapce, zamieszczonej na łamach naszego portalu.

Obok charakterystyki każdego spośród opisanych TFI, widnieje ranking owych Towarzystw. Stanowi on wiarygodne i przede wszystkim obiektywne źródło informacji, co do jakości świadczonych usług przez dane Towarzystwo. Każdy odwiedzający nasz serwis ma możliwość wzięcia udziału w głosowaniu w rankingu. Poza tym, użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z poszczególnymi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych, poprzez dodawanie swoich osobistych opinii na ich temat.

Odwiedzając nasz portal, można zadać pytanie naszym ekspertom, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące użytkowników zapytania i pomogą rozwiązać problemy. Zapraszamy więc do korzystania z działu FAQ, za pomocą którego można wysłać do nas wiadomość.

Rola naszych użytkowników jest znaczna w kwestii rozwoju naszego serwisu. Odwiedzający naszą witrynę mogą bowiem zaproponować konkretne Towarzystwo, o którym mielibyśmy pisać. Użytkownicy mogą również sugerować oddziały Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Jak więc widać, portal poświęcony TFI, stanowi nie tylko źródło wiedzy na temat Towarzystw, ale również daje użytkownikom szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o działalność na łamach naszego portalu.